آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود فیلم ALITA: BATTLE ANGEL 2018

دانلود فیلم ALITA: BATTLE ANGEL 2018 با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود فیلم ALITA: BATTLE ANGEL 2018 از  kakodl.ir

دانلود فیلم آلیتا:فرشته ی جنگ دانلود فیلم ALITA: BATTLE ANGEL 2018

 

ژانر : جنگی ، مهیج، ترسناک ، تخیلی

کیفیت : —-

حجم:—–

زمان: حدود ۱۲۰ دقیقه

ساخت کشور : ایالات متحده آمریکا

سال انتشار: ۲۰۱۸

سال ساخت: ۲۰۱۸

کارگردان: رابرت رودریگز

نویسنده: جیمز کامرون، لائیتا کالوگریدز، رابرت رودریگز

بازیگران: رزا سلزار، کریستف والتس، جنیفر کنلی، ایزا گونزالز، میشل رودریگز، اد اسکرین، ماهرشالا علی، اد لامونت، جکی ارل هیلی، کاسپر ون دین، کئآنجانسون، جف فهی، لانا کاندر

پخش کننده : کاکو دانلود

روایت نیمی از داستان:

فیلم‌نامه فیلم اقتباسی از مانگای علمی–تخیلی آلیتا فرشته جنگ نوشته یوکیتو کیشیرو نویسنده ژاپنی است که رابرت رودریگز به کمک جیمز کامرون تصمیم گرفته از آن یک فیلم موفق بسازد. این فیلم داستان امید، عشق و قدرت است.

در چند قرن آینده آلیتای تنها (رزا سالازار) توسط یک پزشک سایبری به نام ایدو (کریستف والتز) در شهر آهن پیدا شده و به کلینیک او برده می‌شود. زمانی که آلیتا بیدار می‌شود نمی‌داند کیست و در کجاست. همه‌چیز برای او غریبه و ناآشناست. او رفته‌رفته وارد شهر می‌شود و ایدو به او کمک می‌کند تا از گذشته‌اش دور بماند اما هوگو (کئآنجانسون) می‌خواهد به او کمک کند تا خاطرات گذشته را به یاد آورد.

این دو به هم علاقه‌مند می‌شوند اما نیروهای خطرناکی به دنبال آلیتا هستند و جان او و رابطه آن دو را تهدید می‌کنند. آلیتا متوجه می‌شود نیروهای دفاعی قدرتمندی دارد که برای نجات دوستان و عزیزان اش می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. او برای یافتن حقیقت زندگی گذشته خود ماجراجویی را آغاز می‌کند که دنیای تاریک و فاسد را به او بیشتر نشان می‌دهد و دراین‌بین می‌بینیم که یک زن جوان چگونه می‌تواند همه‌چیز را تغییر دهدجیمز کامرون اعلام کرده است که قصد دارد “داستان ستون فقرات” مانگا اصلی Yukito Kishiro را با تمرکز خاص بر چهار کتاب اول، سازگار کند.او به ویژه می خواهد شامل ورزش های داستانی “Motorball” از جلد سوم و چهارم باشد.

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 480