آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود رایگان فیلم شاید عشق نبود

دانلود رایگان فیلم شاید عشق نبود با لینک مستقیم از کاکودانلود

دانلود فیلم شاید عشق نبود از kakodl.ir

دانلود رایگان فیلم شاید عشق نبود

 

 

ژانر فیلم : اجتماعی ، خانوادگی

محصول کشور : ایران

زبان فیلم : فارسی

کارگردان : سعید ابراهیمی فر

سال انتشار : ۱۳۹۷

کیفیت : ۷۲۰p -1080p- 480p

بازیگران : سعید ابراهیمی فر،پانته‌آ بهرام،سعید پورصمیمی،نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، هنگامه قاضيانی، حسن پورشیرازی ،مهدی احمدی ، لاله اسکندری، سحر ذکریا، حمید رفیعی، سیروس همتی، سیامک انصاری، محسن شریفی، سیاوش درخشی، پوریا آذربایجانی، هوشنگ مرادی کرمانی، قربان نجفی، سمانه وفایی ، پدرام شریفی

پخش کننده : کاکو دانلود

روایت نیمی از داستان :

سعید ابراهیمی‌فر، متولد ۱۳۳۵ تهران، دارای تحصیلات ناتمام در رشتهٔ مهندسی فیزیک و سینما است. وی فعالیت سینمایی را به‌عنوان دستیار کارگردان در فیلم صف به کارگردانی علی‌اصغر عسگریان آغاز کرد. نخستین تجربهٔ سینمایی او نگارش فیلمنامهٔ مأموریت به کارگردانی حسین زندباف بود. از دیگر فعالیت‌های ابراهیمی‌فر می‌توان به تهیه‌کنندگی فیلم و ساخت تیزرهای تبلیغاتی اشاره کرد.

تولید فیلم «شاید عشق نبود» در یک مقطع با بدعهدی تهیه‌کننده اولیه مواجه شد و به همین دلیل روند تولید و آماده نمایش شدن آن بازه زمانی ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۵ بوده است.در واقع ابراهیمی‌فر پس از بدعهدی تهیه‌کننده‌ اولیه و تغییر آن، تصمیم گرفت سه طرح کوتاه را کنار هم گذاشته و در آن سه وضعیت ممکن برای یک فیلمساز را به تصویر بکشد.

داستان فیلم شاید عشق نبود مربوط به ماجرای شخص عروسک فروشی هست که در یک گوشه ای از پارک مشغول فروختن عروسک های خود می باشد. در یکی از این روزا گروهی برای فیلم برداری فیلمی در یک قسمت از دیگر پارک مشغول کار خود هستند که یک دختری که در این فیلم در پارک مشغول ایفای نقش خود هست متوجه عروسک فروش می رود و نزد او میرود. که متوجه هویت اصلی آن عروسک فروش میشود.

دانلود فیلم شاید عشق نبود

کیفیت دانلود ۴۸۰p : مبلغ ( ۴۰۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۷۲۰p : مبلغ ( ۴۲۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۱۰۸۰p : مبلغ ( ۴۵۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۱۰۸۰p و HQ : مبلغ ( ۵۰۰۰ تومان )