آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود فیلم Zero

دانلود فیلم Zero بالینک مستقیم و حجم کم

دانلود رایگان فیلم هندی ۲۰۱۸ Zero صفر

پیش نمایش قرار گرفت.

لینک دانلود قرار گرفت.

دانلود فیلم Zero

 

پخش کننده : کاکودانلود

مدت زمان : حدود ۱۴۶ دقیقه

زبان : هندی

فرمت mkv

خلاصه ای از موضوع  فیلم :

فیلم هندی زیرو ( به فارسی صفر )داستان زندگی مردی کوتاه قد به نام باآو سینگ از یک خانواده ثروتمند را نشان می دهد. شاهرخ خان که این نقش را ایفا می کند،او در این فیلم نقش مردی کوتاه قد و چاق را بازی می کند که قلبی پر از شور و هیجان  و مهربان دارد که البته گاهی دچار غرور می شود اما همین  امر نیز گاهی سبب ناراحتی او می شود.او در زندگی اش هیچ گاه مشکل مالی نداشته و حتی به دیگران نیز کمک میکرد.در این فیلم پر از هیجان ما شاهرخ خان و سلمان خان  دوستاره ی بزرگ هند را درکنار هم میبینیم که ایفای نقش میکنند.این مرد همیشه از غرورش ترس داشت و از آن فرار میکند. حال او به دنبال یک هدف در زندگی اش است. شخصیت او چالش برانگیز و عجیب و غریب است.

باآو سینک به علت شکل ظاهری خود مشکل ازوداج داشت به همین دلیل همیشه در آزانس های ازدواج به دنبال یک همسر ایده آل بود تا با شرایط و ویژه گی های ظاهر او کنار بیاید تا اینکه شریک زندکی خود به نام آفییا بایندر را پیدا میکند.  او پس از ادواج با آفییا بایندرکه فلج است سعی دارد تا خوشبختی را به زندگی اش بیاورد. این مثلث عشق آنها را به شهرهای دور می برد و باآورا به سوی ماجراجویی می کشاند تا عشق و تکیه گاه او را در زندگی کامل کند.

فیلم هندی زیرو توسط آناند لاری ساخته شده است و گفته می شود که این فیلم یکی از گرانترین فیلم های ساخته شده است و بازیگران آن شاهرخ خان، سلمان خان، کاترینا کایف، انوشکا شارما می باشد.

دانلود فیلم Zero

 

دانلود رایگان فیلم با کیفیت WEBDL