آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود رایگان فیلم They Shall Not Grow Old 2018

دانلود فیلم They Shall Not Grow Old 2018 بالینک مستقیم و حجم کم

آنها نباید پیر شوند They Shall Not Grow Old 2018

لینک دانلود فیلم قرار گرفت.

دانلود فیلم They Shall Not Grow Old 2018

 

پخش کننده : کاکودانلود (کانال تلگرام )

زمان : حدود ۹۹ دقیقه

فرمت : mkv

زبان فیلم : انگلیسی

چکیده ای از داستان فیلم :

آنها قدیمی نیستند یک فیلم مستند انگلیسی سال ۲۰۱۸ است که توسط پیتر جکسون ساخته شده است. این فیلم با استفاده از فیلم های اصلی جنگ جهانی اول از آرشیو موزه های امپریال جنگ موزیک ساخته شده است، که بیشتر آن قبلا دیده نشده است، همراه با صدای بی بی سی و مصاحبه های IWM از نیروهای انگلیسی که درگیر جنگ بودند.

بیشتر فیلم ها رنگ آمیزی شده و با تکنیک های تولید مدرن، با افزودن جلوه های صوتی و صدایی عمل می کنند تا جذاب تر شوند و به تجربیات واقعی سربازان نزدیک تر شوند.

این فیلم اولین تجربه فیلم مستند جکسون به عنوان کارگردان است،جکسون، پدربزرگش (که فیلمش را به زندگی او اختصاص داده شده) در جنگ جنگیده بودبنابراین  این فیلم یک تجربه غریزی از “آنچه که آن را مانند یک سرباز بود” به جای یک داستان یا تجدید حوادث؛ خدمه ۶۰۰ ساعت مصاحبه از ۲۰۰ جانباز و ۱۰۰ ساعت فیلم اصلی را برای ساخت فیلم مورد بررسی قرار داد.

جکسون اظهار داشت: “ما تصمیم گرفتیم که سرنوشت را مشخص نکنیم چون این فیلم اتفاق افتاده است. بسیاری از آنها نامشان در هر بار که یک صدای ظاهر می شود ظاهر می شود. به نوعی آن فیلم ناشناس و عرفانی شد. ما همچنین هر گونه ارجاع به تاریخ ها و مکان ها را ویرایش کردیم، زیرا نمی خواهم این فیلم در این روز یا آن روز وجود داشته باشد. صدها کتاب در مورد این چیزها وجود دارد. من می خواستم این فیلم یک تجربه انسانی باشد

 

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 480