آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود فیلم The Wild Pear Tree 2018

دانلود فیلم The Wild Pear Tree 2018 بالینک مستقیم و حجم کم

 The Wild Pear Tree 2018 درخت گلابی وحشی از رسانه کاکودانلود

لینک دانلودبا کیفیت ۴۸۰p قرارگرفت.

نامزد جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۱۸

بهترین فیلم ترکیه و نامزد ۹۱ جایزه اسکار

دانلود فیلم The Wild Pear Tree 2018

 

پخش کننده : کاکو دانلود ( کانال تلگرام )

فرمت : mkv

زمان : حدود ۱۸۸ دقیقه

خلاصه داستان فیلم ترکی درخت گلابی وحشی:

داستان فیلم در مورد مردی به نام سینان است که به شدت به ادبیات و نویسندگی علاقه دارد و قلبش مملو از شور و هیجان برای چاپ اولین کتابش است.سینان با سختی های زیادی برای جمع کردن پول مواجهه بود تا بتواند از این طریق اولین کتابش که برای نوشتن آن زحمت های زیادی کشیده بود را به چاپ برساند. زمانی که سینان به دهکده ای که زادگاهش بود و در آن بزرگ شده بود برمی گردد با گرفتاری عظیمی برخورد میکند.او می فهمد که پدرش قرض های زیادی را به بار آورده است و او ناچار است که تمام پول خود را برای بدهکاری های پدرش صرف کندو باز هم تلاش های او برای چاپ کتابش بی ثمر میماند. حال باید دید که سرنوشت برای سینان چه چیزی را رقم میزند.

فیلم درخت گلابی وحشی به کاگردانی نوری بیلگه جیلان در سال ۲۰۱۸ و در سه کشور ترکیه و آلمان و فرانسه ضبط شده است و نام بازیگران آن دگی دمیرکول، مورات سیمریر، بنو ییلدیریملار، هزر ارگوچلو می باشد و دارای ژانری اجتماعی ، خانوادگی و غم انگیز است.

شاید دوست داشته باشید که بیشتر بدانید : ( نوری بیگله جیلان _ کارگردان )

نوری بیگله جان ،انسانی موفق و فعال در زمینه های عکاسی، فیلمنامه نویس و حتی بازیگری است.نوری بیگله جان پیش از این در سال ۲۰۱۴  بالاترین جایزه در جشنواره فیلم کن را از آن خود کرده است.نوری در ۱۵ سالگی به دنبال کار عکاسی رفت و بعدازفارغ التحصیلی از دانشگاه با مدرک لیسانس علوم در مهندسی برق، او به لندن و کاتماندو، نپال رفت تا بتواند برای خود حرفه ای خاص را دنبال کند بعد از مدتی او وارد ارتش شد اما دید که سینما به زندگی او شکل می دهد.

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 480