آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود رایگان فیلم The Sisters Brothers 2018

دانلود فیلم The Sisters Brothers 2018 با لینک مستقیم و حجم کم

 برادران سیسترز The Sisters Brothers 2018

پیش نمایش قرار گرفت.

لینک دانلود قرار گرفت.

دانلود فیلم The Sisters Brothers 2018

 

پخش کننده : کاکودانلود ( کانال تلگرام )

مدت زمان : حدود ۱۲۱ دقیقه

فرمت : mkv

زبان : انگلیسی

چکیده ای از داستان فیلم برادران سیسترز The Sisters Brothers 2018 :

داستان فیلم برادران سیسترز در مورد دو مرد به نام های الی و چارلی است که در سال ۱۸۵۰ در ایالت ورگن به سر می برند و دوره ی تب طلا نیز می باشد. الی و چارلی هر دو به دنبال فردی به نام هرمن کرمیت که در کالیفرنیا زندگ میکنند میگردند تا او را بکشند.بنابراین الی و چارلی با یک نقشه ی ساده و ابتدایی سعی می کنند که به کالیفرنیا سفر کنند والبته در این راه پر از اتفاقات جنایی وکمدی همراه است.آنها در این راه با فرد دیگری به نام موریس در واگن قطار آشنا می شود که برای بدست آوردن طلا به سمت جنوب کالیفرنیا سفر میکرد.بعد از اتفاقاتی که بینشان می افتد و آنها میخواهند یک هدف را دنبال کنند با خیانت موریس برخورد میکنند.

سفر برادران سیسترز برای پیدا کردن دو مرد با وقایع هایی مانند حمله خرس به اردوگاه خود پیش می رود.، الی رنج می برند و عصبانی میشود.و چارلی بارها و بارها مست شد و از حالت عادی خود خارج میشود. هنگامی که آنها خیانت موريس را در جکسونویل برخورد می کنند، به یک هتل دیگری می روند که رفتار خوب و صمیمی کارفرماهای آنجا را میبینند و همین بیشتر برایشان مشکوک برانگیز می شود.

فیلم The Sisters Brothers به کارگردانی ژاک آودارد در سال ۲۰۱۸ در سه کشور آمریکا ، اسپانیا و ایتالیا پر شده است و دارای ژانری کمدی و جناییو وسترن و ماجرایی است . ستارهایی که در این فیلم ایفای نقش کرده اند جیک گیلنهاال، جاکوین فینیکس، جان سی ریلی، رییز احمد نام برد.

 

 

 

 

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 480