آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود فیلم The Dawn Wall 2017

دانلود فیلم The Dawn Wall 2017 با لینک مستقیم 

دیوار سحر The Dawn Wall 2017

پیش نمایش فیلم قرارگرفت.

لینک دانلود فیلم با حجم کم قرارگرفت .

برنده ۶ جایزه و نامزد ۶ جایزه دیگر

دانلود فیلم The Dawn Wall 2017

 

منتشر کننده : کاکودانلود

مدت زمان : ۱۰۰ دقیقه

زبان : انگلیسی

فرمت : MKV

خلاصه داستان فیلم دیوار سحر ۲۰۱۷ The Dawn Wall :

فیلم دیوار سحر که محصول ۲۰۱۸ از کشور اتریش می باشد توسط جاش لول، پیتر مورتیمر کارگردانی شده است . فیلمی با ژانری مستند و ماجرایی و مهیج می باشد.

این داستان باورنکردنی تلاش و پشتکاروکوشش دو تن از کوهنوردان آزاد به نام تامی کالدول و کوین جورجون را به نمایش میگذارد که سعی دارند دیواری بلند به ارتفاع  سه هزار متری را بپیمایند و اندازه گیری کند. این دیوار بلند که در پارک ملی یوسیمیتی واقع در ایالت کالیفرنیا است تاکنون همه صعود به آن را غیر ممکن می دانسته اند و حتی با دیدن آن نیز فکر پیمودن آن را از سر خود بیرون می کرده اند تا اینکه این دو جوان راهی بزرگ وعظیم را پیش میگیرندو همگان را به حیرت وا می دارند.

شاید دوست داشته باشید بیشتر بدانید : (تامی کالدول-صخره نورد )

تامی کالدول متولد ۱۱ آگوست ۱۹۷۸ یک صخره نورد آمریکایی است. او در چند نوع کوهنوردی، از جمله کوهنوردی ورزشی، کوهنوردی سخت، صعود سریع دیوار بزرگ و بالا رفتن از دیوار بزرگ، موفق شده است. او اولین صعود را از سخت ترین مسیرهای ورزشی ایالات متحده آغاز کرد کولدول یک کوهنورد بزرگ است، با اولین صعود آزاد (FFA) تعدادی از مسیرهای El Capitan به اعتبار خود افزود. تامی کالدول در این مسیر در برخورد با اتفاقاتی انگشت دست چپ خود را از دست داد که پزشکان توانستند دوباره انگشت او را با عمل جراحی و پیوند بازگردانند .

 

 

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 480