آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود فیلم Project Gutenberg

دانلود فیلم Project Gutenberg بالینک مستقیم و حجم کم

پروژه گوتنبرگ ۲۰۱۸ Project Gutenberg

پیش نمایش قرار گرفت.

لینک دانلود قرار گرفت.

دانلود فیلم Project Gutenberg

 

پخش کننده : کاکودانلود

مدت زمان : حدود ۱۳۰ دقیقه

فرمت : MKV

زبان فیلم : چینی

خلاصه داستان فیلم :

پروژه گوتنبرگ در مود گروه جاعلان اسکناس های قلابی است که به قدر کارشان حرفه ای و دقیق است پلیس هنگ هنگ قادر به تشخیص آن نیست. این گروه دارای یک فرد خبره که هنرش نقاشی می باشد و نام  خود را ملقب به نقاش کرده است و تاکنون کسی نتوانسته دست او را رو کند.لیمن خیلی باهوش است تا جایی که میفهمد خریدار بعدی اسکانس های جعلی خود پلیس هست و کار زیرکانه ای را انجام میدهد.

بنابراین زمانی که پلیس هنگ کنگ در حال شکار یک باند تقلبی به رهبری یک رییسی به ا نام “پانیتر” است. پلیس به منظور خنثی کردن هویت واقعی خود، عضو حزب بنیاد لی مرد را به رسمیت می شناسد تا هویت مخفی “نقاش” را پنهان کند.

این هنرمند نقاش به نام لی من از زندان تایلند به هنگ نگ متقل می شود.و پلیس سعی دارد تا او را بازجویی کند و راز یک سر قتل ها را از جهات تقلبی بودن آن از زیر زبان لیمن بیرون بکشد واو را متهم کند.اما لیمن زیر بار نمی رود و حتی دوستان خود را لو نمیدهد.و ادعا میکند که زندگی خودش نیز تحت خطر است.

فیلم پروژه گوتنبرگ یک فیلم هیجان انگیز چینی در سال ۲۰۱۸ است که توسط فلیکس چونگ کارگردانی شده است و ژانری جنایی و رازآلود و اکشن را در پی دارد.

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 480