آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود رایگان فیلم Andhadhun

فیلم هندی Andhadhun

ملودی کور ۲۰۱۸ Andhadhun

پیش نمایش قرار گرفت.

لینک دانلود قرار گرفت.

دانلود فیلم Andhadhun

 

پخش کنده : کاکودانلود (کانال تلگرام)

مدت زمان : حدود ۱۳۷ دقیقه

فرمت : MKV

زبان : هندی

خلاصه ای از داستان فیلم هندی Andhadhun:

درحالی که واقعا چیزی مشاهده نکرده است.بااین حال او تلاش می کند تا داستان قتل را بازگو کند اما اتوان هست.پلیس هم که مشکوک این رفتار آکاش می شود تصمیم میگیرد که به سراغ همسایه هایش برودتا بلکه سرنخی بدست آورد.

ملودی کور یک فیلم هندی جذاب با ژانری کمدی ،جنایی و مهیج است که به کارگردانی سیریرام راغاوان در سال ۲۰۱۸ در کشور هندوستان ساخته شده است و از بازیگران آن می توان آیشمن خورانا، رادیکا آپت، انیل دلون، زکیر حسین را نام برد.

ملودی کور داستان زندگی یک مرد کور به نام آکاش پیانیست است که نابیناهست و ناخواسته وارد داستان یک قتل می شود.آکاش یک پیانیست است که وانمود می کند کور نیست و تمام وقت خود را صرف تلاش برای تکمیل قطعه موسیقی می کند.

او با گربه خود زندگی می کند و اغلب با یک بچه همسایه مواجه می شود که در تلاش است تا ببیند آیا واقعا کور است یا خیر.آکاش که یک روز در حال عبور از جاده بود با دختری به نام سوفی برخرود میکند که به او کمک میکند تا از جاده رد شود.بین آکاش و سوفی رابطه ای شکل میگیرد. 

آکاش با یک زوج آشنا می شود که از او میخواهد تا برای مراسم جشن ازدواجشان یک قطعه موسیقی بنوازد.در این راستا اتفاقاتی به وجود می آید که باعث کشته شدن فردی می شود و تنها شاهد این قضایا آکاش باقی میماند.حال او که همیشه درصدد این بود خود را آدم سالم نشان دهد درصورتی که کور هست باید آنچه را که ازین اتفاقات دیده را برای اداره پلیس بازگویی کند.

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 480