آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود فیلم انیمیشن فیلشاه

دانلود فیلم انیمیشن فیلشاه با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود فیلم انیمیشن فیلشاه از kakodl.ir

انیمیشن فیلشاه

دانلود فیلم انیمیشن فیلشاه

 

ژانر :  انیمیشن ، کمدی ، مهیج

نام اثر : انیمیشن فیلشاه

کارگردان : هادی محمدیان ( هادی محمدیان، کارگردان و نویسنده‌ی انیمیشن است. اولین کار هادی محمدیان، یک کار فانتزی تبلیغاتی (۱۳۸۳) و سرآغاز ورود جدی‌اش به عرصه‌ی انیمیشن کار «پرواز تا بی‌نهایت» است. هادی محمدیان، مقام اول دومین دوره‌ی جشنواره‌ی عمار و مقام دوم در جشنواره‌ی ایران هزار و چهارصد و چهار برای انیمیشن «پرواز تا بینهایت»، مقام چهارم جشنواره‌ی مردمی عمار برای انیمیشن «آی‌کیو پانصد و هفتاد» ، را در کارنامه دارد. )

تهیه‌کننده : حامد جعفری

فیلمنامه‌نویس : محمدباقر مفیدی‌کیا – هادی محمدیان – محمدعلی رمضان‌پور

موسیقی : ستار اورکی

تدوین : حسن ایوبی

مدت زمان : ۹۰ دقیقه

ساخت کشور : ایران

زبان : فارسی

پخش کننده : کاکو دانلود ( کانال تلگرام )

روایت نیمی از داستان : 

فیلشاه داستان بچه فیلی به اسم شادفیل است که پسر رییس قبیله فیل‌هاست. شادفیل یکی از تپل‌ترین فیل‌های قبلیه و البته دست و پا چلفتی‌ترین آنها محسوب می‌شود. او عزیز دردانه مافیل (مادرش) است و در بین جمع سایر بچه‌فیل‌ها مورد تمسخر واقع می‌شود به طوری که آنها لقب شاسفیل را به او داده‌اند. با آمدن شکارچیان به سرزمین فیل‌ها و شکار اکثر آنها، شادفیل و اعضای قبیله‌اش در کشتی دزدان زندانی می‌شوند. رییس این دزدان فردیست با نام اسفل السافلین که قصد دارد تمام حیواناتی که شکار کرده را به پادشاه کشورش تقدیم کند. کشوری که نامش صبا است و پادشاه قصد دارد در آن با کمک فیل‌ها یک بتکده درست کند…

فیلشاه با وجود تمام کمی و کاستی خود تا به امروز بهترین انیمیشنی است که با وجود امکانات محدود و کم هنرمندان کشورمان ساخته شده و به خاطر رگه‌های مذهبی-ایرانی خود می‌تواند اکثر سلیقه‌ها را راضی نگه‌دارد. پرداختن به مسیح و پیروان او و اسامی نام برخی کاراکترها مثل  برنابا و… نیز می‌تواند بازار جهانی را برای فیلشاه هموارتر سازد و آن را در رده آثاری مثل انیمیشن «ستاره» (که آن هم دقیقا داستان چندین حیوان در کنار روایات کتاب آسمانی مسیحیان است) قرار دهد.

لینک دانلود قانونی فیلشاه

کیفیت دانلود ۴۸۰p : مبلغ ( ۳۵۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۷۲۰p : مبلغ ( ۴۰۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۱۰۸۰p : مبلغ ( ۴۵۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۱۰۸۰p و HQ : مبلغ ( ۵۰۰۰ تومان )

**********

لینک دانلود رایگان

کیفیت ۴۸۰p

بقیه کیفیتها در کانال تلگرام قرار میگیرد

 

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 480