آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید ۲

دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید ۲ بالینک مستقیم و حجم کم 

لینک دانلود آهوی پیشونی سفید ۲….با کیفیت بالا

 

پخش کننده : کاکودانلود

خلاصه داستان فیلم  آهوی پیشونی سفید۲ :

فیلم و مهیج آهوی پیشونی سفید که به کارگردانی سید جواد هاشمی ساخته شده است و بازیگرانی چون ارسلان قاسمی,امیر غفارمنش,پژمان بازغی,ترلان پروانه,سید جواد هاشمی,لیلا اوتادی,محمدرضا شریفی نیا,هومن حاجی عبداللهی,امیررضا احمدی , امیر سهیلی , داریوش پیرو , ابراهیم شفیعی , یوسف طاهریان , فرزانه زهره وند , رکسانا وطن خواه , ساناز نادری در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

سری دوم فیلم آهوی پیشونی سفید نیز باز به گونه ای طراحی شده است که مخاطبان آن علاوه بر کودک و نوجوان ، قشری از افراد بزرگسال را هم شیفته دیدن خود کرده است و دارای مضمونی اجتماعی ، فانتزی و ماجراجویی می باشد.

داستان اصلی این فیلم اینار نیز حول اختاپوس میچرخد. اختاپوس که تمام کارهای شهر و قلعه ی خود را زیر نظر دارد اینبار سعی دارد با کمک بل بله آهوی پیشونی سفید را به چنگ خود بیاورد.اختاپوس قصد دارد که عصاره ی تن آهو را ببلعد تا بتواند جان تمامی آهو ها را بگیرد اما خوشبختانه آهوی پیشونی سفید از این موضوع باخبر میشود و این موضوع را به گوش تمامی آهوهای دیگر می رساند و به آنها کمک میکند تا فرار کنند.

در همین حین بود که مادر این آهوی پیشونی سفید برگشته تا فرزندش را از دست پدرخوانده اش بگیرد و با خود به محل زندگی خود ببرد…

دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید 2

دانلود  قانونی فیلم آهوی پیشونی سفید ۲ 

 

دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید ۲  با کیفیت ۴۸۰p : مبلغ (۴۰۰۰ تومان )

دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید ۲  با کیفیت ۷۲p : مبلغ (۴۲۰۰ تومان )

دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید ۲  با کیفیت ۱۰۸۰p : مبلغ (۴۵۰۰ تومان )

دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید ۲  با کیفیت ۱۰۸۰p و HQ : مبلغ (۵۰۰۰ تومان )

 

**********************

دانلود رایگان فیلم آهوی پیشونی سفید۲ : کیفیت ۴۸۰p

دانلود رایگان فیلم آهوی پیشونی سفید۲ : کیفیت ۷۲۰p