خلاصه داستان : اندیوور یک سریال تلویزیونی کارآگاه تلویزیونی بریتانیا است. این مقدمه به Inspector Morse طولانی مدت است و مانند سری آن در درجه اول در آکسفورد قرار دارد. شان ایوانز Young Endeavor مورس جوان را به تصویر می کشد و کار خود را به عنوان یک کارگزار مشغول به کار در CID پلیس شهر آکسفورد آغاز می کند. این مجموعه  به عنوان یک صفحه نمایش ماموت و تولید مشترک تولید می شود. پس از یک قسمت آزمایشی در سال 2012، سری اول در سال 2013 پخش شد و سه سری دیگر دنبال شد. سری پنجم با 6 قسمت در سال 1968 آغاز شد و در تاریخ 4 فوریه 2018 آغاز شد. در اواسط تا اواخر دهه 1960 در آکسفورد انگلستان مجموعه ای از مراحل اولیه کار Endeavor مورس (شان ایوانز) پس از آنکه کالج لنسدیل کالج آکسفورد در اواخر سومین سال خود را بدون گرفتن مدرک ترک کرده بود، مدت کوتاهی در سپاه سلطنتی سیگنالها به عنوان یک کارگزار چاپی و سپس به پلیس Carshall-Newtown پیوست. در قسمت خلبان، پس از گذشت دو سال به عنوان پلیس نظامی پلیس به CID منتقل شد، جوان داک مورس به زودی از اجرای قانون ناامید می شود و شروع به نوشتن نامه استعفای می کند. قبل از اینکه بتواند استعفا دهد، مورس با کارآگاهان دیگر از پلیس Carshall-Newtown به پلیس Cowley پلیس شهر آکسفورد فرستاده می شود تا در مورد پرونده یک دانش آموز دختر 15 ساله از دست رفته کمک کند. پس از مطالعه در آکسفورد مزایا و معایب مورس را در مواجهه با تقسیم شهر و لباس آکسفورد به شما می دهد. در طول قسمت خلبان، او از استعفای خود انتقاد می کند، اما افتراق وی، افسر کارآگاه جانباز فرد فردا پنجشنبه (راجر آلام)،

دانلود فصل پنجم سریال Endeavour

دانلود فصل پنجم سریال Endeavour با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود فصل پنجم سریال Endeavour از kakodl.ir

(قسمت ششم – فصل پنجم) سریال Endeavour قرار گرفت.

دانلود فصل پنجم سریال Endeavour

 

 

ژانر: درام، جنایی، معمایی

نام سریال: Endeavour ( تلاش کن)

فصل : پنجم
کارگردانان:  Colm McCarthy, Andy Wilson, Edward Bazalgette
هنرمندان : Shaun Evans, Roger AllamAnton Lesser
امتیاز: ۸٫۶/۱۰
مدت زمان: حدود ۴۵ دقیقه
کیفیت: ۴۸۰p- 720p- 1080p

حجم:—-

پخش کننده: کاکو دانلود ( کانال تلگرام)

روایت نیمی از داستان :

اندیوور یک سریال تلویزیونی کارآگاه تلویزیونی بریتانیا است. این مقدمه به Inspector Morse طولانی مدت است و مانند سری آن در درجه اول در آکسفورد قرار دارد. شان ایوانز Young Endeavor مورس جوان را به تصویر می کشد و کار خود را به عنوان یک کارگزار مشغول به کار در CID پلیس شهر آکسفورد آغاز می کند. این مجموعه  به عنوان یک صفحه نمایش ماموت و تولید مشترک تولید می شود. پس از یک قسمت آزمایشی در سال ۲۰۱۲، سری اول در سال ۲۰۱۳ پخش شد و سه سری دیگر دنبال شد. سری پنجم با ۶ قسمت در سال ۱۹۶۸ آغاز شد و در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۸ آغاز شد.

در اواسط تا اواخر دهه ۱۹۶۰ در آکسفورد انگلستان مجموعه ای از مراحل اولیه کار Endeavor مورس (شان ایوانز) پس از آنکه کالج لنسدیل کالج آکسفورد در اواخر سومین سال خود را بدون گرفتن مدرک ترک کرده بود، مدت کوتاهی در سپاه سلطنتی سیگنالها به عنوان یک کارگزار چاپی و سپس به پلیس Carshall-Newtown پیوست.

در قسمت خلبان، پس از گذشت دو سال به عنوان پلیس نظامی پلیس به CID منتقل شد، جوان داک مورس به زودی از اجرای قانون ناامید می شود و شروع به نوشتن نامه استعفای می کند. قبل از اینکه بتواند استعفا دهد، مورس با کارآگاهان دیگر از پلیس Carshall-Newtown به پلیس Cowley پلیس شهر آکسفورد فرستاده می شود تا در مورد پرونده یک دانش آموز دختر ۱۵ ساله از دست رفته کمک کند.

لینک دانلود فصل پنجم سریال Endeavour

لینک دانلود قسمت اول: کیفیت ۷۲۰p

لینک دانلود قسمت دوم: کیفیت ۷۲۰p

لینک دانلود قسمت سوم : کیفیت ۷۲۰p 

لینک دانلود قسمت چهارم : کیفیت ۷۲۰p

لینک دانلود قسمت پنجم : کیفیت ۷۲۰p

لینک دانلود قسمت ششم : کیفیت ۴۸۰p

پایان 

 

 


دانلود جدید ترین فیلم های ایرانی و خارجی در کانال کاکو دانلود