خلاصه داستان : وست ورلد نام یک پارک تفریحی غیر معمولی هست که  افراد خاص و ثروتمندان به آنجا می روند و   درون آن مجموعه ای از روبات ها وجود دارد که با نام “میزبان” شناخته می شوند، به این افراد  این امکان را میدهند که به صورت مجازی در دنیای فانتزی خود وقت بگذرانند. ،در واقع در این پارک آنها رویای خود را به گونه ای به واقعیت تبدیل می کنند  . همه چیز خیلی خوب پیش می رود تا اینکه که طی اتفاقاتی این روبات های میزبان ، دچار گلیج و یا مشکلی نرم افزاری می شوند . اولین سوالی که به ذهن آن ها می رسد این است که چگونه ساخته شده اند؟ این سریال یکی از مهیج ترین داستانهایی هست که به طور کاملا آرام ببنده را تا به آخر فیلم مجبور به دیدن میکنند...Westworld یک سریال تلویزیونی آمریکایی است که توسط جاناتان نولان و Lisa Joy برای HBO تهیه شده است. این بر اساس فیلم 1973 همان نام است که نوشته شده و کارگردانی رمان نویس آمریکایی مایکل کریتون، و به میزان کم در دنباله 1976 Futureworld. این دومین سریال تلویزیونی است که بر اساس دو فیلم، اولین سریال کوتاه مدت سریال Beyond Westworld است. نولان و جوی به عنوان تولید کننده اجرایی همراه با J. J. Abrams، جری Weintraub و برین Burk، با نولان هدایت خلبان. فصل اول در تاریخ 2 اکتبر 2016 به پایان رسید و در تاریخ 4 دسامبر 2016 به پایان رسید و شامل ده قسمت شد.  در ماه نوامبر سال 2016، HBO این نمایش را برای یک فصل 10 قسمت آغاز کرد، که برای اولین بار در 22 آوریل 2018 تنظیم شده است.

دانلود فصل دوم سریال west world

دانلود فصل دوم سریال west world با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود فصل دوم سریال west world از kakodl.ir

شروع فصل دوم سریال west world ( جهان غرب )  از۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ از کاکودانلود

دانلود فصل دوم سریال west world

ژانر : علمی، تخیلی، هیجانی

سال : ۲۰۱۶

زمان: ۶۰ دقیقه

حجم : ۳۰۰

كيفيت : ۴۸۰p

زبان : انگلیسی

سال ساخت: ۲۰۱۶

کارگردانان  : Jonathan Nolan, Lisa Joy Nolan

بازیگران : Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood

پخش کننده : کاکو دانلود (کانال تلگرام )

روایت نیمی از داستان :

وست ورلد نام یک پارک تفریحی غیر معمولی هست که  افراد خاص و ثروتمندان به آنجا می روند و   درون آن مجموعه ای از روبات ها وجود دارد که با نام “میزبان” شناخته می شوند، به این افراد  این امکان را میدهند که به صورت مجازی در دنیای فانتزی خود وقت بگذرانند. ،در واقع در این پارک آنها رویای خود را به گونه ای به واقعیت تبدیل می کنند  . همه چیز خیلی خوب پیش می رود تا اینکه که طی اتفاقاتی این روبات های میزبان ، دچار گلیج و یا مشکلی نرم افزاری می شوند . اولین سوالی که به ذهن آن ها می رسد این است که چگونه ساخته شده اند؟ این سریال یکی از مهیج ترین داستانهایی هست که به طور کاملا آرام ببنده را تا به آخر فیلم مجبور به دیدن میکنند

Westworld یک سریال تلویزیونی آمریکایی است که توسط جاناتان نولان و Lisa Joy برای HBO تهیه شده است. این بر اساس فیلم ۱۹۷۳ همان نام است که نوشته شده و کارگردانی رمان نویس آمریکایی مایکل کریتون، و به میزان کم در دنباله ۱۹۷۶ Futureworld. این دومین سریال تلویزیونی است که بر اساس دو فیلم، اولین سریال کوتاه مدت سریال Beyond Westworld است. نولان و جوی به عنوان تولید کننده اجرایی همراه با J. J. Abrams، جری Weintraub و برین Burk، با نولان هدایت خلبان. فصل اول در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۱۶ به پایان رسید و در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۶ به پایان رسید و شامل ده قسمت شد.  در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶، HBO این نمایش را برای یک فصل ۱۰ قسمت آغاز کرد، که برای اولین بار در ۲۲ آوریل ۲۰۱۸ تنظیم شده است.

شروع فصل دوم سریال west world ( دنیای غرب )  از۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ از کاکودانلود

 

 

حجم : ---


دانلود جدید ترین فیلم های ایرانی و خارجی در کانال کاکو دانلود