خلاصه داستان : این نمایش نشان می دهد که یک رشته آزمون آزمایشی به نام "Eboladrome"، در RAF Wroughton سابق است. کلارکسون در قسمت اول گفته است که این نام به دلیل شکل آن شبیه ساختار ویروس ابولا است.بر طبق گفته کلارکسون، این طراحی شده است که به "اتومبیل های مسافرتی" طراحی شده است. نام بخش ها عبارتند از: آیا راست نیست نام شما در اینجا خانه قدیمی بانوی پست زمینه گوسفند.در اولین قسمت، گفته شد که آهنگ پس از کشف یک بمب جنگ جهانی دوم ناشی از انفجار اصلاح شده است.اتومبیل ها توسط راننده سابق NASCAR مایک اسکینر، که به عنوان آمریکایی شناخته می شود، مورد بررسی قرار گرفتند، که هیچ چیز آمریکایی، موتور جلو  را به عنوان "کمونیست  در نظر نگرفتند. طبق گفته های پیشین، آمازون اصرار داشت که راننده یک آمریکایی باشد، به همین دلیل اسکینر استخدام شد. اسکینر در حال انجام یک لایحه، اغلب اظهارات ناراحت کننده ای درباره ماشین و هواداران ارائه می دهد. در نوامبر 2017 اعلام شد که اسکینر برای سری دوم باز نخواهد گشت و توسط راننده مسابقه ای Abbie Eaton جایگزین شد.قبل از قسمت اول لپ تاب با ده بار از مجموعه ای از خودروها پیش از آن قرار گرفته بود، و فقط دوران خود را نشان نمی داد. اولین ماشین که توسط اسکینر به همراه صفحه ای روی صفحه نمایش داده می شود.

دانلود فصل دوم سریال The Grand Tour (تور بزرگ)

دانلود رایگان سریال خارجی تور بزرگ(The Grand Tour) از کاکو دانلود با لینک مستقیم

فصل دوم سریال The Grand Tour از kakodl.ir

دانلود فصل دوم سریال The Grand Tour (تور بزرگ)

ژانر : کمدی ، درام ، خانوادگی ، مهیج

محصول کشور :

سال انتشار: ۲۰۱۶

مدت زمان: هر قسمت ۶۰ دقیقه

كيفيت تصویر : ۷۲۰ p

زبان : انگلیسی

ستارگان : Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May

کارگردانان :Phil Churchward- Brian Klein-Kit Lynch-Robinson -Gavin Whitehead

پخش کننده : کاکو دانلود

روایت نیمی از داستان:

این نمایش نشان می دهد که یک رشته آزمون آزمایشی به نام “Eboladrome”، در RAF Wroughton سابق است. کلارکسون در قسمت اول گفته است که این نام به دلیل شکل آن شبیه ساختار ویروس ابولا است.بر طبق گفته کلارکسون، این طراحی شده است که به “اتومبیل های مسافرتی” طراحی شده است. نام بخش ها عبارتند از: آیا راست نیست نام شما در اینجا خانه قدیمی بانوی پست زمینه گوسفند.در اولین قسمت، گفته شد که آهنگ پس از کشف یک بمب جنگ جهانی دوم ناشی از انفجار اصلاح شده است.اتومبیل ها توسط راننده سابق NASCAR مایک اسکینر، که به عنوان آمریکایی شناخته می شود، مورد بررسی قرار گرفتند، که هیچ چیز آمریکایی، موتور جلو  را به عنوان “کمونیست  در نظر نگرفتند. طبق گفته های پیشین، آمازون اصرار داشت که راننده یک آمریکایی باشد، به همین دلیل اسکینر استخدام شد. اسکینر در حال انجام یک لایحه، اغلب اظهارات ناراحت کننده ای درباره ماشین و هواداران ارائه می دهد.

در نوامبر ۲۰۱۷ اعلام شد که اسکینر برای سری دوم باز نخواهد گشت و توسط راننده مسابقه ای Abbie Eaton جایگزین شد.قبل از قسمت اول لپ تاب با ده بار از مجموعه ای از خودروها پیش از آن قرار گرفته بود، و فقط دوران خود را نشان نمی داد. اولین ماشین که توسط اسکینر به همراه صفحه ای روی صفحه نمایش داده می شود.

دانلود قسمت اول : ۴۸۰p

دانلود قسمت دوم : ۴۸۰p

دانلود قسمت سوم  : ۷۲۰p

دانلود قسمت چهارم : ۷۲۰p

دانلود قسمت پنجم: ۷۲۰p به زودی…..

دانلود قسمت ششم : ۷۲۰p به زودی…..

 

 

 

 


دانلود جدید ترین فیلم های ایرانی و خارجی در کانال کاکو دانلود