دانلود رایگان فیلم Unrest

دانلود رایگان فیلم Unrest با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود رایگان فیلم Unrest ( نا آرام )  از kakodl.ir

دانلود رایگان فیلم Unrest

 

 

ژانر: مستند, درام, تاریخی

کيفيت :p 720
حجم :۷۰۰MB 
محصول :انگلستان, امریکا

سال ساخت : ۲۰۱۷

امتیاز : ۸٫۴/۱۰

ستارگان : Jennifer Brea, Omar Wasow, Jessica l e Taylor
کارگردان : Jennifer Brea

پخش کننده : کاکو دانلود

روایت نیمی از داستان :

جنیفر بریا یک دانشجوی دکترای دانشگاه هاروارد است که از عشق به زندگی او در ازدواج می گذرد، زمانی که او با تب که رختخوابش را ترک می کند، از بین رفته است. ماه ها قبل از عروسی او، او به تدریج بیشتر بیمار می شود، و در نهایت از دست دادن توانایی حتی در صندلی چرخدار نشسته است. هنگامی که پزشکان به او می گویند “همه در سر او است،” او آنلاین می شود و دنیای پنهان میلیون ها نفر را در معرض انسفالومیلیت خود قرار می دهد که معمولا به نام سندرم خستگی مزمن (CFS یا MCS) نامیده می شود.

ناآرامی به داستان جنیفر و همسرش عمر می گوید که جوانان با چگونگی زندگی در برابر بیماری مادام العمر مبارزه می کنند. جنیفر در جستجوی پاسخ ها و در ابتدا در اطرافش، در سفرهای مجازی سراسر جهان، با ۴ بیمار فوق العاده ME در ایالات متحده، انگلستان و دانمارک ملاقات می کند. اتاق خواب آنها با اسکایپ و فیس بوک ارتباط برقرار می کند، این بیماران به جن کمک می کنند تا وقتی که همه چیز تغییر می کند، معنای زندگی را به وجود آورد.

ناآرامی یک داستان شخصیت اول از انعطاف پذیری در برابر از دست دادن تغییر زندگی است، کشف نحوه برخورد با افراد مبتلا به بیماری هایی که هنوز نمی دانیم – چگونگی مقابله با شکنندگی زندگی به ما ارزش خود را می آموزد، و در نهایت، چگونه همه ما را نیاز به پیدا کردن جامعه و ارتباطات سوق می دهد.

 

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 720


دانلود جدید ترین فیلم های ایرانی و خارجی در کانال کاکو دانلود