خلاصه داستان : در طول تابستان، Moonee شش ساله با مادر هالی مادرش در قلعه سحر آمیز، یک متل در Kissimmee، فلوریدا زندگی می کند. او بیشتر وقت خود را صرف مراقبت از دوستانش در رستوران ممتاز Scooty و Dicky می کند، در معرض بدبختی در دیگر ملاقات ها، مهاجرت از گردشگران در کسب و کارهای مجاور و سایر سوء رفتار قرار می گیرد. آنها Jancey را دعوت می کنند، یک کودک جدید در مونتاژ Futureland در کنار آن زندگی می کنند تا با آنها بیرون بیایند. پس از حادثه، پدر دیکی او را از تعقیب با آنها محدود می کند، و خانواده در نهایت به نیواورلئان می رود، که این گروه را مختل می کند. هالی بیکار است و در طرح های مختلف خرده فروشی قرار دارد تا بتواند جلوی ملاقات ها را بگیرد، از جمله عطر هاوکینگ برای گردشگران در پارکینگ هتل ها، و از خانم اسکوتی به نام اشلی می خواهد غذا را برای آنها از غذاخوری که در آن کار می کند، سرقت کند. یک کلیسای محلی همچنین مواد غذایی را برای بسیاری از ساکنان فقیرنشین متل به ارمغان می آورد. متبحر مدیر بابی با اکراه، اما به طور مداوم نقش پدر و مادر را به هر دو هالی و Moonee و دیگر ساکنان، به عنوان بخشی از مسئولیت خود را برای مدیریت این نقش را بازی می کند.

دانلود رایگان فیلم The Florida Project 2017

دانلود رایگان فیلم The Florida Project 2017 با اینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود رایگان فیلم The Florida Project 2017 از kakodl.ir

لینک دانلود رایگان پروژه ای در فلوریدا ۲۰۱۷ قرار گرفت.

دانلود رایگان فیلم The Florida Project 2017

 

ژانر : درام ، مهیج ، خانوادگی ،

مدت زمان : ۱۱۱ دقیقه

زبان : انگلیسی, اسپانیایی, پرتغالی

کيفيت : ۷۲۰p

فرمت : MKV

حجم : ۷۹۰مگابايت

ستارگان :Brooklynn Prince,Christopher Rivera,Aiden Malik,Josie Olivo

محصول کشور : آمریکا

کارگردان : Sean Baker

پخش کننده : کاکو دانلود

روایت نیمی از داستان :

در طول تابستان، Moonee شش ساله با مادر هالی مادرش در قلعه سحر آمیز، یک متل در Kissimmee، فلوریدا زندگی می کند. او بیشتر وقت خود را صرف مراقبت از دوستانش در رستوران ممتاز Scooty و Dicky می کند، در معرض بدبختی در دیگر ملاقات ها، مهاجرت از گردشگران در کسب و کارهای مجاور و سایر سوء رفتار قرار می گیرد. آنها Jancey را دعوت می کنند، یک کودک جدید در مونتاژ Futureland در کنار آن زندگی می کنند تا با آنها بیرون بیایند. پس از حادثه، پدر دیکی او را از تعقیب با آنها محدود می کند، و خانواده در نهایت به نیواورلئان می رود، که این گروه را مختل می کند.

هالی بیکار است و در طرح های مختلف خرده فروشی قرار دارد تا بتواند جلوی ملاقات ها را بگیرد، از جمله عطر هاوکینگ برای گردشگران در پارکینگ هتل ها، و از خانم اسکوتی به نام اشلی می خواهد غذا را برای آنها از غذاخوری که در آن کار می کند، سرقت کند. یک کلیسای محلی همچنین مواد غذایی را برای بسیاری از ساکنان فقیرنشین متل به ارمغان می آورد. متبحر مدیر بابی با اکراه، اما به طور مداوم نقش پدر و مادر را به هر دو هالی و Moonee و دیگر ساکنان، به عنوان بخشی از مسئولیت خود را برای مدیریت این نقش را بازی می کند.

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 720


دانلود جدید ترین فیلم های ایرانی و خارجی در کانال کاکو دانلود