خلاصه داستان : نیوتون کومار، یکی از مقامات روحانی در مورد ذخایر، به عنوان یکی از افسران اصلی وظیفه ای که در معرض مشکلات قلبی قرار گرفته است، به یک شهر کنترل شده در ناحیه تحت کنترل جنگل های چچتیگارش در هند فرستاده می شود. در مواجهه با بی حوصلگی نیروهای امنیتی که به جنگ رسیده و ترس ناگهانی از حملات چریکی توسط شورشیان کمونیست، او تلاش خود را برای برگزاری رأی آزادانه و منصفانه با وجود شانس علیه او انجام می دهد. او ناامید شده است، زمانی که رای دهندگان برای انتخابات آماده نیستند. بعدها زمانی که یک خبرنگار خارجی در ایستگاه رای گیری ظاهر می شود، نیروهای امنیتی روستاییان را از حوزه انتخابیه مجبور می کنند تا رای دهند. هنگامی که یکی از آنها وارد غرفه رای گیری می شود، او با ماشین رای گیری خجالت می کند و عملی است. پس از صحبت با تعداد زیادی، نیوتن به زودی متوجه می شود که آنها هیچ نظری در مورد انتخابات ندارند. بعضی فکر می کردند که از این پول می گیرند، در حالی که دیگران به طور ناخودآگاه از پرداختن به کارهایشان به طور کامل پرداخت می کنند. او به شدت تلاش می کند تا آنها را آموزش دهد اما فایده ای ندارد. با توجه به سرپرستی، سرگشاده ناامید امنیتی او را کنار می گذارد و روستائیان را به هم می ریزد و می گوید که این افسران برای رأی دادن جان خود را به خطر می اندازند و نباید آنها را دور بریزند و دستگاه رای گیری یک اسباب بازی است. نمادهای فیل ها، چرخه ها و غیره وجود دارد و می توانند هر سمتی را که دوست دارند فشار دهید (آنها را در مورد این واقعیت که این نمادها نماینده احزاب سیاسی خاص هستند را بی اطلاع می کند) فشار دهید. بنابراین، در حالی که آنها نماد مورد علاقه خود را رأی می دهند، به جای سیاستمدارانی که هرگز درباره آن حرف نزده اند، خبرنگار خارجی گزارش خوبی از دموکراسی در هند می دهد. نیوتن می خواهد در مدت زمان تعیین شده در غرفه رای گیری نشست، اما به دلیل یک کمین ناخالد که بعدا متوجه نیروها شد، مجبور به فرار می شود. در پی کسب چنین دانش، او سعی کرد که تیم اسکورت خود را به غرفه رای گیری برساند، اما در هر دو طرف به سر می برد و به شدت به ایمنی بازگشته است.

دانلود رایگان فیلم Newton2017

دانلود رایگان فیلم Newton2017 با لینک مستقیم و کیفیت عالی از کاکو دانلود

دانلود رایگان فیلم Newton2017 از  Kakodl.ir

دانلود رایگان نیوتون ۲۰۱۷ با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم Newton2017

ژانر : کمدی , درام

سال انتشار : ۲۰۱۷

محصول کشور : هندی

امتیاز فیلم : ۸٫۳/۱۰

کارگردان : Amit Masurkar

بازیگران : Rajkummar Rao , Pankaj Tripathi , Anjali Patil

پخش کننده : کاکو دانلود

کیفیت: ۴۸۰p

حجم : ۳۸۹ مگ

روایت نیمی از داستان :

نیوتون کومار، یکی از مقامات روحانی در مورد ذخایر، به عنوان یکی از افسران اصلی وظیفه ای که در معرض مشکلات قلبی قرار گرفته است، به یک شهر کنترل شده در ناحیه تحت کنترل جنگل های چچتیگارش در هند فرستاده می شود.

در مواجهه با بی حوصلگی نیروهای امنیتی که به جنگ رسیده و ترس ناگهانی از حملات چریکی توسط شورشیان کمونیست، او تلاش خود را برای برگزاری رأی آزادانه و منصفانه با وجود شانس علیه او انجام می دهد. او ناامید شده است،زمانی که رای دهندگان برای انتخابات آماده نیستند.بعدها زمانی که یک خبرنگار خارجی در ایستگاه رای گیری ظاهر می شود، نیروهای امنیتی روستاییان را از حوزه انتخابیه مجبور می کنند تا رای دهند.

هنگامی که یکی از آنها وارد غرفه رای گیری می شود، او با ماشین رای گیری خجالت می کند و عملی است. پس از صحبت با تعداد زیادی، نیوتن به زودی متوجه می شود که آنها هیچ نظری در مورد انتخابات ندارند. بعضی فکر می کردند که از این پول می گیرند، در حالی که دیگران به طور ناخودآگاه از پرداختن به کارهایشان به طور کامل پرداخت می کنند.

او به شدت تلاش می کند تا آنها را آموزش دهد اما فایده ای ندارد. با توجه به سرپرستی، سرگشاده ناامید امنیتی او را کنار می گذارد و روستائیان را به هم می ریزد و می گوید که این افسران برای رأی دادن جان خود را به خطر می اندازند و نباید آنها را دور بریزند و دستگاه رای گیری یک اسباب بازی است. نمادهای فیل ها، چرخه ها و غیره وجود دارد و می توانند هر سمتی را که دوست دارند فشار دهید

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 720


دانلود جدید ترین فیلم های ایرانی و خارجی در کانال کاکو دانلود