دانلود رایگان فیلم ۲۰۱۷ Lady Bird

دانلود رایگان فیلم ۲۰۱۷ Lady Bird با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود رایگان فیلم ۲۰۱۷ Lady Bird از  kakodl.ir

دانلود رایگان فیلم 2017 Lady Bird

ژانر : کمدی ، درام

محصول کشور: آمریکا

امتیاز : ۸/۱۰
تاریخ اکران: ۳ نوامبر ۲۰۱۷

مدت زمان : ۹۳ دقیقه

کیفیت: ۷۲۰p

دوبله : فارسی

زبان : انگلیسی

بازیگران : Saoirse Ronan,Odeya Rush,Kathryn Newton

کارگردان : Greta Gerwig

نویسندگان : Greta Gerwig

روایت نیمی از داستان :

کریستین “بانوی پرنده” مک فیلونس در سال ۲۰۰۲ یک دانش آموز ارشد در دبیرستان کاتولیک در حومه ساکرامنتو است. او با پدر و مادرش زندگی می کند که با او رابطه زناشویی دارد، برادر بزرگترش که تصویب شده است و دوست دخترش. بانوی پرنده بهترین دوست با جولیان جولی استفان است.

بانوی پرنده و جولی به برنامه تئاتر مدرسه می پیوندند، جایی که بانوی پرنده با یک مرد جوان به نام دنی اوین آشنا می شود. آنها یک رابطه عاشقانه ای ایجاد می کنند، به جای اینکه بانوی پرنده  با خانواده اش خانواده خانوادگی را برای شادی شکرگذاری به خانواده دنی دعوت کند. رابطه آنها به طور ناگهانی شکسته می شود

جایی که او با یک موسیقیدان پیچیده  ملاقات می کند. او و بانوی پرنده ارتباط روابط عاشقانه ای برقرار می کنند و او شروع به حرکت کردن از جولی به نفع دوستی با یک دختر محبوب به نام جنا والنتون می کند. پس از جینا، توسط معلم سیاه پوستان خواهر سارا جوآن، برای پوشیدن دامن کوتاه،جینا با بانوی پرنده، با بی قراری خرابکاری ماشین جوان مجازات می شود.

بانوی پرنده از برنامه تئاتر خارج می شود و بعد از آن دنی خارج از کافی شاپ ایستاده و پس از آنکه تلاش خود را برای بیرون آمدن بیان می کند او را به کنسول می برد. او بعد از اینکه به دروغ خودش به عنوان یک باکره اشاره می کند، بکارت خود را به کاییل می بخشد، که باعث می شود او در مادرش دلداری دهد.

جنا می بیند که بانوی پرنده در مورد آدرس او دروغ می گوید، که اساسا دوستی آنها را به پایان می رساند.

لینک دانلود رایگان با کیفیت : ۷۲۰P

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 720


دانلود جدید ترین فیلم های ایرانی و خارجی در کانال کاکو دانلود