آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود فیلم شماره ۱۷ سهیلا

دانلود فیلم شماره ۱۷ سهیلا با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود شماره ۱۷ سهیلا  kakodl.ir 

دانلود فیلم شماره 17 سهیلا

چکیده ای از داستان فیلم شماره ۱۷ سهیلا :

فیلم ایرانی شماره ۱۷ سهیلا با مضمونی اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی محمود غفاری ساخته و پرداخته شده است و بازیگرانی چون  بابک حمیدیان ,زهرا داوودنژاد,مهرداد صدیقیان,احسان امانی در این فیلم ایفای نقش میکنند.

شاید در یک نگاه اول این فیلم با موضوعی پیش پا افتاده به نظر برسد اما در واقعیت معضل خیلی از جوانان کشور ما هست که روزانه با آن درگیر هستند و به دنبال راه چاره میگردند اما به علت بسیاری از محدودیت ها و محرومیتهایی که وجود دارند به جرات میتوان گفت که درصد بالایی از این آمار با شکست روبرو میشوند.

داستان فیلم شماره ۱۷ سهیلا ، در مورد یک دختری می باشد که به شدت به مادر شدن علاقه دارد اما متاسفانه سن او بالا رفته و گزینه ای برای ازدواج برایش مهیا نیست .علاوه برآن سهیلا به تازگی متوجه شده است که از یک بیماری رنج میبرد و همین بیماری ، آرزوی  مادر شدن او را کم کم از بین میبرد.

سهیلا در به در به دنبال شخصی می گردد که بتواند ازدواج کند تا بتواند آرزوی مادر بودن خود را برآورده کند.

دانلود فیلم شماره ۱۷ سهیلا به بهترین کیفیت 

جمعی از دوستان معتقدند که فیلمساز با یک ایده بکر و تر و تازه، با جسارت و هوشمندی در رفتن سراغ ایده‌ای که در ابتدا به نظر می‌رسد طرح و بسط و اجرایش از محدوده ظرفیت و دایره مضامین مرسوم و معمول و قابل طرح سینمای ایران فراتر است و سپس با اجرای به‌اندازه و حساب‌شده و با ظرافت، کار دشواری را به سرانجام رسانده است

لینک دانلود قانونی  فیلم شماره ۱۷ سهیلا 

 

کیفیت ۴۸۰p: مبلغ ( ۳۵۰۰ تومان )

کیفیت ۷۲۰p: مبلغ ( ۴۰۰۰ تومان )

کیفیت ۱۰۸۰p: مبلغ ( ۴۵۰۰ تومان )

************

لینک دانلود رایگان فیلم شماره ۱۷ سهیلا 

کیفیت دانلود ۴۸۰p

کیفیت دانلود ۷۲۰p