آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود رایگان فیلم آشفتگی

دانلود رایگان فیلم آشفتگی با لینک مستقیم از کاکو دانلود

دانلود رایگان فیلم آشفتگی از kakodl.ir

لینک دانلود رایگان فیلم آشفتگی بعد از عرضه سراسری

دانلود رایگان فیلم آشفتگی

ژانر: اجتماعی ، خانوادگی

سال ساخت : بهمن ۱۳۹۶

سال انتشار: ۱۳۹۷
کیفیت : ۱۰۸۰p – 720p- 480p

حجم : —-

کارگردان: فریدون جیرانی
نویسنده : فریدون جیرانی

بازیگران : مهناز افشار، بهرام رادان، نوید محمد زاده، حامد بهداد

پخش کننده : کاکو دانلود ( کانال تلگرام )

روایت نیمی از داستان :

فیلم آشفتگی به نویسندگی و کارگردانی فریدون جیرانی کارگردان مشهور ایرانی به زودى و بعد از انتخاب عواکل پشت دوربین و بازیگران فیلم مراحله فیلمبرداری انجام و بازیگران جلوى دوبین این کارگردان مطرح مى روند و این فیلم تا دو هفته دیگر در میدان فاطمی کلید می خورد . در باره بازیگران این فیلم تا کنون با حامد بهداد و نوید محمدزاده برای بازی در فیلم اشفتگی فریدون جیرانی صحبت شده است اما حضور این دو بازیگر مطرح در فیلم جدید  فریدون جیرانی قطعی نشده است .

داستان فیلم آشفتگی مضمونی اجتماعی دارد و درباره روابط افراد در جامعه است . به احتمال زیاد فیلم آشفتگی فریدون جیرانی برای حضور در جشنواره فیلم فجر ۹۷ “سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر” ساخته می شود.

بهرام رادان در نخستین همکاری خود با فریدون جیرانی برای بازی در فیلم سینمایی «آشفتگی» مذاکره کرده است.

فیلم آشفتگی فریدون جیرانی پانرده بهمن ماه ۹۶ کلید می خورد . فیلم جدید فریدون جیرانی یک بازیگر مرد اصلی دیگر هم دارد که در روزهای آتی معرفی می شود.

در فیلم اشفتگی فریدون جیرانی بازیگران مطرح سینما ایفای نقش می کنند و تا الان حضور بهرام رادان | نوید محمدزاده | حامد بهداد برای بازی در فیلم اشفتگی مطرح شده است.

پیش از این قرار بود لیلا حاتمی نقش اول زن این فیلم را بازی کند که حضورش در این فیلم منتفی شده و شنیده‌ها حاکی بر این است که مهناز افشار گزینه اصلی جایگزینی حاتمی محسوب می‌شود.

 

 

دانلود رایگان فیلم آشفتگیدانلود رایگان فیلم آشفتگی