آخرین فیلم و سریال ایرانی


دانلود رایگان فیلم بدون تاریخ بدون امضاء

دانلود رایگان فیلم بدون تاریخ بدون امضاء با لینک مستقیم از کاکو دانلود 

دانلود رایگان فیلم بدون تاریخ بدون امضاء از   kakodl.ir

 لینک دانلود رایگان فیلم بدون تاریخ بدون امضاء  از کاکو دانلود

دانلود تیتراژ آهنگ بدون تاریخ بدون امضا ازروزبه بمانی کیلک کنید

دانلود رایگان فیلم بدون تاریخ بدون امضاء

 

سال اکران : ۱۳۹۶
پخش کننده : کاکو دانلود
بدون تاریخ بدون امضا فیلمی به کارگردانی وحید جلیلوند، نویسندگی وحید جلیلوند و علی زرنگار و تهیه‌کنندگی علی جلیلوند محصول سال ۱۳۹۵ است. فیلم بدون تاریخ بدون امضا توانست در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر جوایزی را دریافت کند.

ساختار داستانیِ «بدون تاریخ بدون امضا» ایده‌های اصلی فیلم قبل را گرفته و در بستری متفاوت پیاده کرده است. برخورد بین دو طبقه اجتماعی متفاوت، اختصاص دو خط داستانی به شخصیت‌های حاضر در هر طبقه و درنهایت مرکزیت یافتن مفاهیمی چون وجدان شخصی و اجتماعی در این برخورد از تم‌های محوری فیلم هستند که به‌نوعی در «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» هم حضور داشتند.

فیلم با سکانس تصادف دکتر کاوه نریمان (امیر آقایی) با خانواده‌ای که چهارنفره پشت یک موتور نشسته‌اند آغاز می‌شود. نیش و کنایه‌های پدر خانواده (نوید محمد زاده) به بی‌توجهی دکتر و اشاره به قرضی بودن موتورش در همان ابتدا تنش‌های ناشی از اختلاف طبقاتی را وارد فیلم می‌کند. با برخورد انسانی و گرم دکتر ماجرا ختم به خیر می‌شود اما مرگ فرزند آن‌ها چند ساعت پس از تصادف، داستان را وارد مرحلهٔ دیگری می‌کند.

عنصر اصلی پیشروی فیلم شک و تردیدی است که پیرامون دلیل مرگ کودک شکل می‌گیرد. کاوه نریمان باوجود مدارک معتبر در رابطه با بی‌تأثیر بودن تصادف و اثبات مسمومیت غذایی در بدن کودک، باز هم نمی‌تواند فکر آن خانواده را از ذهن خود بیرون کند و تا آخرین سکانس فیلم برای کشف دلیل واقعی ماجرا و نقش خودش در آن تلاش می‌کند.

دانلود قانونی  بدون تاریخ بدون امضا

کیفیت دانلود ۴۸۰p :  مبلغ ( ۳۰۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۷۲۰p :  مبلغ ( ۳۲۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۱۰۸۰p :  مبلغ ( ۳۵۰۰ تومان )

کیفیت دانلود ۱۰۸۰p و HQ :  مبلغ ( ۴۰۰۰ تومان )

 

دانلود رایگان فیلم با کیفیت 720